ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Новини Польщі: четверо українців круто пробігли Варшавський марафон

Пошир на Фейсбуці

Українці піднялися на подіум у 45-му Варшавському марафоні, який відбувся на вулицях польської столиці минулими вихідними.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, 42-кілометровий вуличний забіг серед чоловіків виграв угорець Левенте Шемереї. Марафонську дистанцію він подолав за 2 год 15 хв 32 сек. А от друге й третє місця на подіумі зайняли українці. Так, срібло виборов Микола Мевша з часом 2 год 16 хв 38 сек, а бронза дісталася Віталію Шафару, який подолав всю дистанцію за 2 год 16 хв 53 сек.

У жіночій класифікації Варшавського марафону тріумфувала полька Єва Ягельська, яка показала час 2 год 34 хв 43 сек. Друге та третє місця дісталися українкам. Ольга Нижник перетнула фініш другою з часом 2 год 37 хв 9 сек, а одразу за нею завершила змагання Марина Немченко з часом 2 год 38 хв 14 сек.

Цього разу під час Варшавського марафону вперше визначали не тільки індивідуальних переможців і призерів, а й командних. І тут не було рівних команді українців TEAM TOP SPORT UKRAINE, яка набрала 3164 бали (майже на півсотні більше, ніж у найближчих переслідувачів). До складу української команди входили Ольга Нижник, Марина Немченко, Микола Мевша та Віталій Шафар.

Варшавський марафон — це найстаріший щорічний марафон у Польщі, який проводиться з 1979 року. Змагання зазвичай відбуваються в останню неділю вересня.